top of page

Finansowe Blogerki

zapraszają do pobrania bezpłatnego e-booka
"Pani swoich pieniędzy - zarabiaj, zarządzaj, pomnażaj"

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram

Ebook został przygotowany przez zespół

9 niezwykłych kobiet, które połączyły swoje siły

w projekcie Finansowe Blogerki. To efekt kilkumiesięcznej pracy i pasji.

Poznaj nasze mentorki:

Paulina Haisch z Liczę na siebie

Magdalena Kaczmarek

Grażyna Raniszewska z Zaopiekowane Finanse

Kamila Jakubowska z Impactful Woman

Magdalena Buczkowska z Mamadusigrosz

Beata Ciechan z Trenerka Oszczędzania

Aleksandra Żebrowska z Ola od Złota

Anna Andrykiewicz-Szczęsna z Moneybyann

Maria Czaplewska

Pani swoich pieniędzy
- zarabiaj, zarządzaj, zdobywaj!

Dla kogo?

E-book napisałyśmy z myślą o kobietach, które chcą przejąć kontrolę nad swoimi pieniędzmi i nie boją się być bogate. Pragniemy, aby ten e-book był Twoim przewodnikiem do świata finansowej pewności i samorealizacji. Chcemy, abyś poczuła się umocniona i gotowa do podejmowania świadomych decyzji, które wprowadzą pozytywne zmiany w Twoim życiu.

Dlaczego?

Chesz poprawić woją sytuację finansową, ale nie wiesz od czego zacząć? Zadaj sobie pytania i odkrywaj potencjał swoich finansów. Nasz e-book to drogowskaz, który pomoże Ci zrozumieć, jakie kroki podjąć, aby osiągnąć swoje cele. My wiemy jak Ci pomóc niezależnie od tego jakie wyzwanie przed Tobą stoi.

W jaki sposób?

E-book to 100 stron praktycznej wiedzy o finansach. Wiedzę tę zdobywaliśmy wiele lat, teraz chcemy się nią z Tobą podzielić. E-book ma skłonić Cię do refleksji nad Twoim podejściem do finansów. ma Ci pomóc zrozumieć na jakim etapie jesteś w zarządzaniu swoimi pieniędzmi. 

Co w nim znajdziesz?

1. Przekonania 2. Czy wiesz, na co wydajesz kasę? O budżecie domowym 3. Finanse w związku 4. Długi, kredyty i pożyczki. Co z tym zrobić? 5. Czy chcesz być bogata? O poczuciu własnej wartości i negocjacjach 6. Co zrobić by pieniądze na mnie pracowały? O rodzajach inwestycji. 7. Przezorny zawsze ubezpieczony. Jakie ubezpieczenia są niezbędne, a jakie zbędne? 8. Ile wyniesie Twoja emerytura? 9. Cele. Jak je osiągnąć? 10. Afirmacje. Czym są, jak z nich korzystać i w czym mogą pomóc? 11. Czerwona teczka. Jak odejść z klasą? 12. Czy Twoje dziecko będzie bogate? O edukacji finansowej dzieci

bottom of page